Programma Tornooi 2016

Eerst volgende wedstrijden

DatumGebeurtenisTijd/resultatenLeagueLocatie

Hieronder zie je in welke poule je team is ingedeeld en onderaan de tabel kan je het speelschema van jouw poule bekijken. Veel succes!

Overzicht van de poules

[table width =”100%” style =”table-striped table-bordered table-hover” responsive =”true”]
[table_head]
[th_column]JM8 A beginners[/th_column]
[th_column]JM8 B gevorderden[/th_column]
[th_column]JM10 A gevorderden[/th_column]
[th_column]JM10 B beginners[/th_column]
[th_column]JM10 C meisjes[/th_column]
[th_column]JM10 D beginners[/th_column]
[th_column]JM12 A gevorderd[/th_column]
[th_column]JM12 B beginners[/th_column]
[/table_head]
[table_body]
[table_row]
[row_column]DHCO 2[/row_column]
[row_column]DHCO 1[/row_column]
[row_column]Bocholt 1[/row_column]
[row_column]Bilzen 1[/row_column]
[row_column]Arena 2[/row_column]
[row_column]STHV 1[/row_column]
[row_column]HV Arena 1[/row_column]
[row_column]HV Arena 3[/row_column]
[/table_row]
[table_row]
[row_column]NeLo[/row_column]
[row_column]HCO[/row_column]
[row_column]Hasselt 1[/row_column]
[row_column]HC Peer[/row_column]
[row_column]Hasselt 2[/row_column]
[row_column]Bilzen 2[/row_column]
[row_column]Grote Brogel[/row_column]
[row_column]Hades 2[/row_column]
[/table_row]
[table_row]
[row_column]Bocholt[/row_column]
[row_column]Bilzen[/row_column]
[row_column]Kortessem 1[/row_column]
[row_column]Hasselt 3[/row_column]
[row_column]Bocholt 2[/row_column]
[row_column]Hasselt 4[/row_column]
[row_column]HV Arena 2[/row_column]
[row_column]Tessenderlo [/row_column]
[/table_row]
[table_row]
[row_column]Tessenderlo[/row_column]
[row_column]STHV[/row_column]
[row_column]Houthalen[/row_column]
[row_column]Lommel 1[/row_column]
[row_column]DHCO[/row_column]
[row_column]NeLo[/row_column]
[row_column]Hades 1[/row_column]
[row_column]HC Peer[/row_column]
[/table_row]
[table_row]
[row_column]HC Peer[/row_column]
[row_column]HV Arena 1[/row_column]
[row_column]HV Arena 1[/row_column]
[row_column]Kortessem 3[/row_column]
[row_column]Kortessem 2[/row_column]
[row_column]Lommel 2[/row_column]
[row_column] [/row_column]
[row_column] [/row_column]
[/table_row]
[table_row]
[row_column]HV Arena 2[/row_column]
[row_column] [/row_column]
[row_column] [/row_column]
[row_column] [/row_column]
[row_column] [/row_column]
[row_column]Bocholt 3[/row_column]
[row_column] [/row_column]
[row_column] [/row_column]
[/table_row]
[table_row]
[row_column]Programma JM8 A[/row_column]
[row_column]Programma JM8 B[/row_column]
[row_column]Programma JM10 A[/row_column]
[row_column]Programma JM10 B[/row_column]
[row_column]Programma JM10 C[/row_column]
[row_column]Programma JM10 D[/row_column]
[row_column]Programma JM12 A[/row_column]
[row_column]Programma JM12 B[/row_column]
[/table_row]
[/table_body]
[/table]